Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Konkurs "Wymarzona Zielona Szkoła na Zamku w Mosznej"

zamek-moszna_wymarzona-zs_opolskie.jpeg

Zamek Moszna zaprasza uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z terenu województwa opolskiego do udziału w Konkursie, którego główną nagrodą jest bezpłatny pobyt dla klasy lub grupy uczniów. Uczestnicy za zadanie mają opracować scenariusz swojej wymarzonej Zielonej Szkoły na Zamku. Termin nadsyłania prac upływa dnia 31 stycznia.

Bajkowe otoczenie i nietypowa budowla Zamku pozwalają od lat cieszyć się dzieciom urokiem miejsca na Opolszczyźnie, gdzie ciekawie i kreatywnie mogą spędzić czas tzw. "Zielonej Szkoły". Teraz swój pobyt będą mogły przeżyć według własnego pomysłu, dzięki Konkursowi "Wymarzona Zielona Szkoła", który jest organizowany na Zamku w Mosznej.

Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć do dnia 31 stycznia 2016 r. Szczegółowe informacje i warunki uczestnictwa można znaleźć w Regulaminie lub bezpośrednio w Biurze Organizatora. Nagrodą główną jest bezpłatna Zielona Szkoła na Zamku według przedstawionego pomysłu, nagrodą pocieszenia bezpłatne zajęcia "Dotyk Historii" na Zamku dla klasy lub grupy, natomiast nagrodą za trzecie miejsce zwiedzanie Zamku z przewodnikiem.

Patronat honorowy nad Konkursem objęli: Kuratorium Oświaty w Opolu, Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji, Starostwo Powiatowe w Krapkowicach oraz Gmina Strzeleczki. Patronat medialny sprawuje Radio Opole. Każdy z Partnerów oraz Organizator ma swojego przedstawiciela w Kapitule Konkursowej. Wyłonienie trzech zwycięskich prac oraz ogłoszenie wyników konkursu przez komisję nastąpi do dnia 28 lutego br.

Do pobrania:

  1. PDFRegulamin Konkursu Zielonej Szkoły.pdf (3,01MB)
  2. DOCXFORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.docx (535,72KB)
Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 04-01-2016 09:31 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 22-01-2016 12:16
Przewiń do góryPrzewiń do góry