Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Sportowa duma Gminy Strzeleczki na Sesji Rady Miejskiej

Podczas wczorajszej Sesji Rady Miejskiej w Strzeleczkach Nagrodami Burmistrza Strzeleczek została uhonorowana dwójka utalentowanych młodych sportowców z naszej gminy, którzy swoją ciężką pracą i pasją osiągają imponujące sukcesy na arenie ogólnopolskiej.

Nagrody Burmistrza wręczone przez Łukasza Borsuka, Sekretarza Gminy trafiły do:

 Ewy Maciejuk - brązowej medalistki Mistrzostw Polski w zapasach kobiet U14

 Kacpra Scheibla - brązowego medalisty XV Mistrzostwa Polski Młodzików U-14 w zapasach w stylu wolnym.

To jednak tylko część ich dorobku.

Ewa ma za sobą także kolejne znakomite osiągnięcie – jest złotą medalistką 4. edycji Dolnośląskiej Ligi w Zapasach Kobiet, potwierdzając swój talent i dynamiczny rozwój.

Kacper z kolei nie tylko powtórzył swój ubiegłoroczny sukces, ponownie zdobywając brąz Mistrzostw Polski U-14, ale również został złotym medalistą Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS w stylu wolnym. Co więcej, jako dowódca drużyny MDP Dobra, poprowadził ją do zdobycia Mistrzostwa Polski w sporcie pożarniczym CTIF w sierpniu tego roku! 

To niezwykle utalentowani młodzi ludzie, którzy z dumą reprezentują Gminę Strzeleczki i pokazują, jak wiele można osiągnąć dzięki wytrwałości i pasji.

Serdeczne gratulacje dla Ewy, Kacpra oraz całej ekipy Zapaśniczego Klubu Sportowego w Gogolinie – dziękuję za Waszą pracę i zaangażowanie!

Opublikował(a): Katarzyna Szałecka Data publikacji: 28-11-2025 09:00
Przewiń do góryPrzewiń do góry