Sportowa duma Gminy Strzeleczki na Sesji Rady Miejskiej
Podczas wczorajszej Sesji Rady Miejskiej w Strzeleczkach Nagrodami Burmistrza Strzeleczek została uhonorowana dwójka utalentowanych młodych sportowców z naszej gminy, którzy swoją ciężką pracą i pasją osiągają imponujące sukcesy na arenie ogólnopolskiej.
Nagrody Burmistrza wręczone przez Łukasza Borsuka, Sekretarza Gminy trafiły do:
Ewy Maciejuk - brązowej medalistki Mistrzostw Polski w zapasach kobiet U14
Kacpra Scheibla - brązowego medalisty XV Mistrzostwa Polski Młodzików U-14 w zapasach w stylu wolnym.
To jednak tylko część ich dorobku.
Ewa ma za sobą także kolejne znakomite osiągnięcie – jest złotą medalistką 4. edycji Dolnośląskiej Ligi w Zapasach Kobiet, potwierdzając swój talent i dynamiczny rozwój.
Kacper z kolei nie tylko powtórzył swój ubiegłoroczny sukces, ponownie zdobywając brąz Mistrzostw Polski U-14, ale również został złotym medalistą Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS w stylu wolnym. Co więcej, jako dowódca drużyny MDP Dobra, poprowadził ją do zdobycia Mistrzostwa Polski w sporcie pożarniczym CTIF w sierpniu tego roku!
To niezwykle utalentowani młodzi ludzie, którzy z dumą reprezentują Gminę Strzeleczki i pokazują, jak wiele można osiągnąć dzięki wytrwałości i pasji.
Serdeczne gratulacje dla Ewy, Kacpra oraz całej ekipy Zapaśniczego Klubu Sportowego w Gogolinie – dziękuję za Waszą pracę i zaangażowanie!
- Filmowy skrót: https://www.facebook.com/100064793253763/videos/pcb.1292342609602169/2024453585058848
Fotogaleria






