Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Spotkanie Burmistrza Strzeleczek z Mistrzyniami Województwa w Futsalu

Spotkanie Burmistrza Strzeleczek z Mistrzyniami Województwa w Futsalu 

21 stycznia br. Burmistrz Strzeleczek spotkał się z wyjątkową drużyną – mistrzyniami województwa w futsalu 

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Strzeleczkach zdobyły I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Futsalu podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Zawadzkiem, zapisując się złotymi zgłoskami w historii szkolnego sportu 

Spotkanie odbyło się w Szkoła Podstawowa w Strzeleczkach i było pełne radości, gratulacji oraz dumy z tak wspaniałego osiągnięcia 

Burmistrz pogratulował zawodniczkom determinacji, sportowego ducha i godnego reprezentowania szkoły oraz Gminy Strzeleczki na arenie wojewódzkiej ✨

 szystkie zawodniczki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody Burmistrza, jako wyraz uznania za ciężką pracę, pasję i mistrzowski wynik 

Jeszcze raz wielkie brawa i gratulacje dla naszych MISTRZYŃ!

Jesteśmy z Was ogromnie dumni! 

Opublikował(a): Katarzyna Szałecka Data publikacji: 26-01-2026 11:06
Przewiń do góryPrzewiń do góry