Spotkanie Burmistrza Strzeleczek z Mistrzyniami Województwa w Futsalu
Spotkanie Burmistrza Strzeleczek z Mistrzyniami Województwa w Futsalu
21 stycznia br. Burmistrz Strzeleczek spotkał się z wyjątkową drużyną – mistrzyniami województwa w futsalu
Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Strzeleczkach zdobyły I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Futsalu podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Zawadzkiem, zapisując się złotymi zgłoskami w historii szkolnego sportu
Spotkanie odbyło się w Szkoła Podstawowa w Strzeleczkach i było pełne radości, gratulacji oraz dumy z tak wspaniałego osiągnięcia
Burmistrz pogratulował zawodniczkom determinacji, sportowego ducha i godnego reprezentowania szkoły oraz Gminy Strzeleczki na arenie wojewódzkiej ![]()
szystkie zawodniczki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody Burmistrza, jako wyraz uznania za ciężką pracę, pasję i mistrzowski wynik
Jeszcze raz wielkie brawa i gratulacje dla naszych MISTRZYŃ!
Jesteśmy z Was ogromnie dumni!
Galeria Zdjęć






