Sukces mieszkańców Gminy Strzeleczki na Olimpiadzie Gołębi Pocztowych w Dortmundzie!
Sukces mieszkańców Gminy Strzeleczki na Olimpiadzie Gołębi Pocztowych w Dortmundzie!
Z ogromną dumą informujemy o wspaniałym występie reprezentantów naszej gminy podczas Olimpiady Gołębi Pocztowych w Dortmundzie.
3. miejsce i brązowy medal w klasie średni dystans zdobył gołąb hodowcy Waldemara Schneidera, reprezentujący Polskę oraz Oddział Moszna. To ogromne osiągnięcie na arenie międzynarodowej i dowód najwyższego poziomu hodowli.
W Klasie Standard Olimpijski bardzo dobre wyniki uzyskały gołębie Damiana Nowaka, zajmując 7. oraz 15. miejsce w światowej rywalizacji.
Szczególne gratulacje należą się całej Reprezentacji Polski, która w Klasie Standard Olimpijski zdobyła 1. miejsce i złoty medal.
Łącznie reprezentacja Polski wywalczyła:
- 6 złotych medali
- 2 srebrne medale
- 5 brązowych medali
To wielki sukces polskiego gołębiarstwa oraz powód do dumy dla całej Gminy Strzeleczki. Gratulujemy hodowcom pasji, zaangażowania i pracy, która przynosi tak znakomite rezultaty na arenie międzynarodowej.
Galeria zdjęć






