Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Strzeleczki

Dzień Kobiet w Strzeleczkach

Na licznie przybyłe  do Gminnego Ośrodka Kultury panie oprócz słodkiego poczęstunku czekała także uczta dla duszy. Na scenie wystąpili absolwenci Gimnazjum w Strzeleczkach jako grupa teatralna "Jeszcze Raz", przedstawiając spektakl „Przyjazne dusze”, pełną ciepła, mądrości i humoru historię opowiadającą o tym, jak świat materialny przenika się z duchowym a każdy człowiek  ma swojego Anioła Stróża.

Akcja sztuki rozgrywa się w domu, który należał niegdyś do autora popularnych kryminałów – Jacka Camerona oraz jego żony Suzie. Małżeństwo zginęło tragicznie topiąc się w morzu. Po śmierci wracają do swojego domu jako para duchów. Sytuację komplikuje przybycie nowych lokatorów. Dom zostaje bowiem wynajęty młodemu małżeństwu, które spodziewa się dziecka. A to z kolei powoduje lawinę zabawnych, podszytych czarnym humorem sytuacji i nieuchronnie prowadzi do konfrontacji mieszkających w jednym domu par. Z czasem duchy orientują się, że młoda para reprezentuje sobą to, czego im, którzy ze świata odeszli, nie udało się na ziemi zrealizować.  Postanawiają im pomóc, przy wsparciu Anioła Stróża.

Podczas miłego popołudnia przybyłe panie mogły również poradzić się specjalistów w trakcie warsztatów kosmetycznych.

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 09-03-2016 09:39 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 09-03-2016 13:57
Przewiń do góryPrzewiń do góry