Kabaretowa majówka z uśmiechem
Gotowi na solidną dawkę śmiechu? Już 9 maja 2026 r. o godz. 17:00 widzimy się w Domu Kultury w Strzeleczkach na wyjątkowym wydarzeniu pełnym humoru i dobrej energii!
W programie:
- „Z Papucia na Lać czyli Humor po Śląsku” według Wojtka Glenska
- Łobrozki ze Śląska, Michał Froehlich czyli Pan Babcia – gwarancja śmiechu do łez!
A wszystko to z oprawą muzyczną zespołu Antyki Jadwiga Spyra
Na miejscu nie zabraknie też pyszności!
Czekają na Was stoiska gastronomiczne:
- KGW w Dobrej „Pieprz i Lawenda”
- KGW w Pisarzowicach
Koszt: 50 zł/os
Bilety dostępne w biurze GOK – ale uwaga, tylko do 5 maja!
Więcej informacji: 77 466 96 96
Nie przegap tej majówkowej petardy humoru! Zabierz znajomych, rodzinę i wpadaj po solidną porcję śmiechu!

Opublikował(a): Katarzyna Szałecka
Data publikacji: 16-04-2026 08:35






