Dzień Dziecka w Dobrej - tak się bawiliśmy!
Cóż to był za Dzień Dziecka! ![]()
![]()
Pałacowy park w Dobrej przeżył w sobotę, 30 maja br. prawdziwe oblężenie... ale spokojnie – wyłącznie przez uśmiechnięte dzieci, rodziców i całe rodziny! ![]()
![]()
![]()
Były tłumy gości, mnóstwo śmiechu i jeszcze więcej dobrej energii! ![]()
Dzieciaki dosłownie nie wiedziały, od czego zacząć – darmowe dmuchańce
, animacje
, ścianka wspinaczkowa
, gra terenowa
, warsztaty rycerskie
, strzelanie z łuku
, rzuty toporem
, średniowieczne zabawy i wiele innych atrakcji sprawiły, że pałacowy park na kilka godzin zamienił się w krainę dziecięcej wyobraźni ![]()
![]()
Przyznamy, że pogoda postanowiła dorzucić od siebie odrobinę emocji ![]()
. W pewnym momencie nad parkiem zawisły chmury
, spadło kilka kropel deszczu
i wszyscy zerkali w niebo. Na szczęście był to tylko krótki epizod, bo chwilę później chmury ustąpiły, słońce znów wyjrzało zza drzew
, a zabawa trwała dalej!
To był piękny dzień spędzony w wyjątkowym otoczeniu Pałacu w Dobrej ![]()
![]()
![]()
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli stworzyć to wydarzenie ![]()
Dyrektorom Gminnego Ośrodka Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej oraz pracownikom obu instytucji za ogrom pracy, zaangażowanie i serce włożone w organizację wydarzenia.
Państwu Jopek – właścicielom Pałacu w Dobrej – za otwarcie dla mieszkańców tak wyjątkowego miejsca i współorganizację wydarzenia.
Sołectwu Dobra oraz OSP Dobra
za pomoc, wsparcie i niezawodną współpracę.
A przede wszystkim dziękujemy Wam – mieszkańcom i gościom
To Wasza obecność, uśmiechy i fantastyczna atmosfera sprawiły, że ten dzień był tak wyjątkowy.
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!
Więcej zdjęć w linku:
Galeria zdjęć






