Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"

Uprzejmie informujemy, że w dniu 09.06.2023 r. (Piątek) Urząd Gminy Strzeleczki oraz Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Łowkowicach będą nieczynne. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Strzeleczki

Bezpłatne badania stomatologiczne

Podczas tej akcji  Lekarz Dentysta Poradni Medycyny Rodzinnej SAMED w Krapkowicach  pani Karolina Lenart wraz z asystentką stomatologiczną Anastazją Kośmider dokonują przeglądów dentystycznych wśród najmłodszych mieszkańców. Podczas pierwszego spotkania w Szkole Podstawowej w Strzeleczkach, które odbyło się 20.05. omówione zostały zasady higieny jamy ustnej, profilaktyka próchnicy, a także zasady zdrowego odżywiania, które korzystnie wpływają na stan zębów.  Podczas badania dentysta zwraca szczególną uwagę na próchnicę, ubytki i poziom higieny. Lekarz oceni stan zębów, podpowie rodzicom, jak powinno wyglądać ewentualne dalsze leczenie. Zajęcia odbyły się w bardzo miłej atmosferze, uczniowie chętnie odpowiadali na pytania i z zaciekawieniem słuchali rad specjalistów.

Kolejne spotkanie już 10.06.2016r. z uczniami Szkoły Podstawowej w Racławiczkach.

samed stomatologia.jpeg

 

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 01-06-2016 14:00 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 01-06-2016 14:02
Przewiń do góryPrzewiń do góry