Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu Przejdź do menu "Na skróty"
Zamek w Mosznej

Nie ma kibica nad czytelnika

Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach podsumowała konkurs „Przyjaciel Biblioteki”. Zostało nagrodzonych 38 czytelników, w tym klasa III za największą ilość przeczytanych książek. Były nagrody książkowe, słodycze. 

Po wręczeniu nagród, prośba czytelników  o wspólne obejrzenie meczu Polska- Szwajcaria nie mogła nie być spełniona. Biblioteka na Euro 2016 była udekorowana bielą i czerwienią. Nie zabrakło zdjęć i biografii najsłynniejszych drużyn i ich zawodników. Podczas meczu panowała fantastyczna zabawa. Było sporo ekscytacji i poruszenia. W przerwie meczu był poczęstunek, który miał wzmocnić kibicowanie w drugiej połowie meczu.

Najważniejsze jednak były niezapomniane emocje. Polacy strzelili pierwszą  bramkę, więc okrzyków radości, tupania i oklasków było bez końca. A na pewno odgłosy trąbek długo zapadną w pamięci. Pełen emocji mecz 1/8 finału Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016 Polska- Szwajcaria na długo zostanie w pamięci. Na pytanie, kto według najlepszych czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzeleczkach był zawodnikiem meczu, chórem odpowiedzieli, że Łukasz Fabiański.

Czytelnicy-kibice szczęśliwi wracali do domów w barwach biało-czerwonych.

 

Bogumiła Becker-Kalicińska

 

przyjaciel biblioteki 2016.jpeg

Opublikował(a): Karol Trinczek Data publikacji: 28-06-2016 12:42 Modyfikował(a): Karol Trinczek Data modyfikacji: 28-06-2016 12:46
Przewiń do góryPrzewiń do góry